Дизайн/Концепт
Це розробка дизайну та / або концепції ролика / CGI асету.
Сервiси
Сторібордування (Розкадрування)
Це послідовність малюнків, яка допомагає візуально уявити бачення режисера, як знімати ролик. Це основа для побудови всього знімального періоду, а також ідеальний спосіб донести режисерські ідеї до усіх учасників процесу.
Аніматік
Це відеоролик, що складається з серії статичних картинок. Він є необхідним для розрахунку хронометражу сцени, бачення його у динаміці, знаходження монтажних стиків та переходів між кадрами. Може мати звукове супроводження для чіткого бачення майбутнього ролика.
Превізуалізація або превіз
Це один із найважливіших етапів підготовчого періоду. Превіз формує єдине бачення для всіх учасників знімального процесу та замовника до зйомки, допомагає ефективно розподілити час роботи на майданчику, уникнути помилок, а також презентувати проект під час пітчингу або краудфандінгу.
Розробка сценарію
Це підготовка словесного опису того, що ми бачимо на екрані. Зазвичай він відображає дії героїв, деталі обстановки та реквізиту з ремарками щодо монтажу, рухів камери та режисури.
07
/
Предпродакшн
Це перший і підготовчий етап, який складається з дизайну (концепту), розкадрування, анiматiку, превiзу та сценарiю.
Існує багато різновидів та жанрів анімації,
але мета у них одна - "оживити" створенні художником асети.

Дуже затребуваним при створенні мультфільмів та фільмів є технологія захвату руху (Motion Capture) він дає змогу оцифрувати рухи акторів та використовувати це для керування тривимірною моделлю персонажу.
07
/
Анімація
07
/
Корекція кольору
Це базова корекція відео (установка балансу білого, контрасту і т. д.)
Корекцiя кольору
Це базова корекція відео (установка балансу білого, контрасту і т. д.).
Грейдинг
Це багатосторонній процес зміни візуального тону всього фільму, за допомогою якого можна передати його тематичність, настрій та естетику. Цей процес більш складний та трудомісткий, ніж корекція кольору.
07
/
Розробка асетiв
Персонажі
Оточення
Реквізит
Фотограмметрія
Це процес створення 3D-моделей з кількох зображень одного об'єкта сфотографованих з різних кутів.
3D Сканування
Це процес створення 3D-моделей за допомогою 3D сканера.
07
/
Доповнена та віртуальна реальність (AR/VR)
Створення контенту для доповненої та віртуальної реальності.
07
/
VFX cупервайзинг
Оренда VFX обладнання
У своїй роботі ми використовуємо професійне та високоякісне обладнання, яке надаємо у користування. Це ідеальний спосіб зменшити витрати та одночасно отримати якісний продукт.
Супервайзинг знімального процесу:
Це послуги спеціаліста зі спецефектів. На етапі Предпродакшену він визначає, чи можливо зробити певний спецефект і який метод стане для цього найефективнішим. На етапі Продакшену ця важлива людина забезпечує коректну зйомку сцен з використанням комп'ютерної графіки, наприклад, розставляє трекінг маркери, відзнімає HDRI карти та ін.
Комплекс організаційних та технічних заходів для коректної зйомки та підготовки матеріалів для виробництва візуальних ефектів та пост-продакшн
07
/
Пост-Продакшн
Ретуш
Це обробка відео матеріалу, коли ми щось домальовуємо, або навпаки, затираємо. Наприклад, ми можемо візуально відкоригувати зовнішність актора або видалити з картинки знімальне обладнання, троси тощо.
Мэт-пейнтинг
Це технологія комбінованих зйомок, коли натуральна частина кадру поєднується з колажованим зображенням. Це робиться для створення ілюзії навколишнього середовища, коли її неможливо зняти безпосередньо чи відтворити за допомогою декорацій.
Мастеринг
Це підготовка відео згідно з технічними вимогами, для ТВ каналів (для кожного каналу вони свої) або кінотеатру (це окремий специфічний формат).
З нами співпрацювали компанії, які вже визнані
у бізнесі. Зазвичай, кооперація переростає у дружбу.
Нам
Давайте поспiлкуємось
Київ
LA
Завiтайте до нас:
Дзвонiть:
Пишiть нам:
Завiтайте до нас:
Дзвонiть:
Пишiть нам:
Зв'яжіться з нами
Залиште заявку
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
All rights reserved 2022 © M1X